Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Informacje o sklepie

Od kilku lat prężnie działamy na rynku motoryzacyjnym i rozszerzamy zakres świadczonych przez PMP Service usług, zaczynaliśmy od mechaniki samochodowej i wulkanizacji, a obecnie oferujemy również powiększenie auta o produkty takie jak bagażniki dachowe, boxy dachowe, uchwyty rowerowe czy łańcuchy śniegowe.

Nasz zespół specjalistów zawsze doradzi i dobierze odpowiedni dla Państwa oczekiwań box dachowy czy pomoże dopasować bagażnik do Państwa modelu auta.

Oferujemy również profesjonalny montaż wszystkich oferowanych przez nas akcesoriów na miejscu w naszym punkcie znajdującym się przy ul. Postępu 11

Dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie komfort i wygodę, a do tego mają mało wolnego czasu oferujemy również kompleksową usługę D2D (door-2-door). Odbywa się to w prosty sposób, odbieramy od Państwa auto, montujemy wszystkie wybrane akcesoria i odstawiamy je we wskazane miejsce (koszt usługi jest ustalany indywidualnie).

Nasza oferta zawiera również możliwość przechowywania boxów dachowych oraz opon, których przechowywanie często jest uciążliwe ze względu na duże gabaryty. Z myślą o naszych klientach wygospodarowaliśmy specjalnie przystosowaną przestrzeń magazynową.

 

pixel